Neden İrlanda'da EDUROTA ile İngilizce Öğrenmeli?

NEDEN EDUROTA İLE İRLANDA’DA İNGİLİZCE ÖĞRENMELİ?

Aynı gün Bilgilendirme: Edurota’ya yazdığınız/aradığınız gün gecikmeksizin okul seçenekleri, düşündüğünüz süreye uygun ayrıntılı, hersey dahil fiyatlandırmalar, İrlanda öğrenci vizesi, çalışma hakkı, işlem sırası vb konularda kapsamlı olarak bilgilendirilir, sorularınız kapsamlı olarak cevaplandırılır. Edurota’yı arayın, farkı görün.

Kampanyalı fiyatlar: EDUROTA olarak okulların kampanyalarını güncel olarak öğrencilerimize yansıtıyoruz ve En Düşük Fiyat Garantisini veriyoruz.

GNIB Card Desteği: Daha İrlanda’ya gitmeden, okul kaydınızla birlikte İrlanda’da size çalışma hakkını verecek olan GNIB CARD başvurusu için randevu desteği veriyoruz. Randevu alınması 5-8 hafta sürebildiği için erken kayıt olunması çok önemlidir.

Türkiye’de ve İrlanda’da her aşamada sizinleyiz: İrlanda’ya gitmeden önce Türkiye’de ve İrlanda’ya varışınızdan sonra İrlanda’da yüz yüze kapsamlı oryantasyon hizmeti veriyoruz. İrlanda’da gereksinim duyacağınız her konuda kapsamlı bilgilendirme yapıyoruz. Her zaman Türkiye ve İrlanda’da yanınızdayız.

İrlanda’da Eğitim ve İrlanda Vizeleri Konusunda Uzman: Edurota olarak yurtdışı eğitim danışmanlığı uzmanlığımızın yanı sıra sıra vize danışmanlığı konusunda da uzmanız. İrlanda vize uzmanıyız ve İrlanda vizeniz konusunda her aşamada sizinleyiz.

İRLANDA VİZE GARANTİSİ:  Eğitişm ve Vize danışmanlarımız Yüzyüze  ya da telefonla  görüşmesi ile durumunuzu değerlendirecek ve koşullarınıza göre VİZE GARANTİSİ verecektir. VE bu sadece lafta kalan bir garanti olmayacaktır. Arayın, sorun.

 

OKULLAR, KAMPANYALAR, VİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA KAPSAMLI BİLGİ İÇİN

Hemen Edurota’yı ( 0543 749 4412 )arayın , e mail gönderin ( info@edurota.com )  YA DA Sağ Üst köşedeki Bilgi İstek Formunu gönderin, kapsamlı bilgilendirme yapalım, karar sürecinize destek olalım.