İspanya'da Genel İspanyolca dil Kursları

 

İspanya'da Genel İspanyolca

Haftada 20 ders olan programlarda sınıflar okuldan okula değişmekle beraber ortalama 10 kişiliktir. Hem yazılı hem de sözlü İspanyolca derslerinin yanısıra öğrenciler sınav, ödev ve çeşitli sınıf-içi aktivitelerle dile hakim olmayı öğrenirler.

Günlük konuşmalarda işinize yarayacak olan dil seviyenizi geliştirmek için tasarlanan programda gramer, 
yeni kelime bilgisi ve telaffuz, konuşma, dinleme, okuma ve yazma konularına odaklanılır. Ders kitabının yanısıra rol oyunu, gazete & dergiler vb eğitiminiz bir parçası olmaktadır. 

Başlangıç Tarihi: Her hafta
Haftalık ders sayısı: 20 (günde 4 ders)
Seviye: Başlangıç – ileri

 

İspanya'da Yoğun İspanyolca

Haftada 25-30 ders olan programlarda sınıflar okuldan okula değişmekle beraber ortalama 10 kişiliktir. Hem yazılı hem de sözlü İspanyolca derslerinin yanısıra öğrenciler sınav, ödev ve çeşitli sınıf-içi aktivitelerle dile hakim olmayı öğrenirler. Öğleden sonra derslerinde farklı konularda seçmeli dersler olabilmektedir.

Günlük konuşmalarda işinize yarayacak olan dil seviyenizi geliştirmek için tasarlanan programda gramer, yeni kelime bilgisi ve telaffuz, konuşma, dinleme, okuma ve yazma konularına odaklanılır. Ders kitabının yanısıra rol oyunu, gazete & dergiler vb eğitiminiz bir parçası olmaktadır. 

Başlangıç Tarihi: Her hafta
Haftalık ders sayısı: 22-30 (günde 5-6 ders)
Seviye: Başlangıç – ileri