Swan Training Dublin İrlanda İngilizce Dil Okulu - İrlanda - Dublin

25 yılı aşkın tecrübesi ile dünyanın 4 bir yanından gelen öğrencilere dil eğitime veren Swan Training Instıtute, her seviyeye ve her yaşa uygun uygun eğitim programlarıyla Dublin’in en ünlü caddesi Grafton Street’te yer almaktadır. Şehrin en turistik yerlerine çok kısa mesafede olan bu merkezi caddede aynı zamanda alışveriş merkezleri, restoran ve kafeleri ile öğrencilerin okul dışında da sosyal yaşama adapte olmalarını sağlamaktadır. Okul öğrencilerine haftalık yaklaşık 20 saat sunduğu der programı dışında da birçok aktivite ve gezi de sunmaktadır.

Günü birlik hafta sonu gezileri, karaoke geceleri gibi öğrencilere İrlanda kültüründen de bir şeyler katacak aktiviteler sunan Swan Training Instıtute, İngilizce öğretmenleri için verdiği CELTA, TESOL gibi dil kursları da sunuyor. Ayrıca her seviye için düzenlenen genel ve yoğun İngilizce programları, IELTS sınavına hazırlık kursları, akademik İngilizce kurslarıyla da öğrencilere geniş bir müfredat sunan okul, 50 yaş üzeri için de özel programlar düzenlemektedir. Dublin’in en merkezi lokasyonunda yer alan okul, öğrencilere kolay ulaşım sağlanabilecek yerlerde konaklama imkanı sunmaktadır.

Öğrencilere konaklama danışmanlığı hizmeti de veren okul, öğrencilere samimi bir ortam sunacak, dil pratiğini gündelik hayata taşımalarını sağlamanın yanında, İrlandalıların yaşam tarzını da yaşayarak öğrenmelerine olanak tanıyacak ailelerle konaklama önermektedir. Aile yanında kalmak istemeyen öğrenciler ise yurtlarda kalabilecekleri gibi daire konaklaması seçeneğini de tercih edebilmektedirler.

   

Okul Foto Galeri

Dublin Hakkında

Okul Video Galeri

İrlanda Hakkında

Okul Nerede ?