International House IH Dublin İrlanda İngilizce Dil Okulu - İrlanda - Dublin

 • OKUL FİYAT LİSTESİ
 • OKUL KAMPANYA
 • INTERNATIONAL HOUSE DUBLİN İRLANDA İNGİLİZCE DİL OKULU

  1953’te kurulan International House World Organisation’a bağlı bir dil okuludur. İrlanda Eğitim ve Bilim Kurumu tarafından akredite edilen okul ayrıca ACELS ve International House World tarafından da sürekli denetlenmektedir.

  IH Dublin dil okulu, Dublin şehir merkezinde yer alır. Oldukça modern bir binada hizmet vermektedir. Okulda 40 sınıf, kütüphane, teras, restoran ve öğrencilerin sosyal olabileceği ortak alanlar bulunmaktadır. İrlanda’nın en gözde okullarından biri IH oldukça deneyimli ve profesyonel öğretmenleriyle öne çıkmaktadır. Her seviyede öğrenciye uygun programlar sunmaktadır. Sınıfların ortalama 12 kişilik olduğu dil okulu, sosyal aktiviteler konusunda da oldukça başarılı bir okuldur.

  KONAKLAMA

  International House Dublin dil okulu öğrenciler için aynı zamanda konaklama açısından da yardımcı oluyor. Öğrencilerin de tercihine bağlı olarak aile yanında konaklamadan öğrenci yurtlarında konaklamaya kadar farklı seçenekler sunuyor. Ayrıca hotel ve hostel konaklaması konusunda da destek veriyor. Okulun farklı kurs programları da bulunuyor. Gençler ve yetişkinler için dil programı bulunduğu gibi okulun, hazırlık sınavlarına katılacak olan öğrenciler için de dil kursları bulunuyor. Bunun dışında öğretmenlik sertifikası, İngilizce ve çalışma programları da bulunuyor. Tüm bu programları ile International House Dublin İrlanda dil okulları arasında oldukça tercih ediliyor.

  Aile Yanı

  Aile yanı konaklama seçeneğinde aileler, okul tarafından özenle seçilmektedir. Genellikle geleneksel aile yapısına uygun olarak seçilen ev sahipleri, öğrencinin isteklerine göre genç çift, yalnız yaşayan, çocuklu/çocuksuz gibi seçenekler bulunmaktadır. Aynı milletten öğrenci kesinlikle aynı eve yerleştirilmemektedir. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinin bulunduğu aile yanı konaklama seçeneğinde, öğrencilere anahtar temin edildiğinden giriş-çıkış saatleri açısından herhangi bir problem yaşanmamaktadır.

  Archway Court Apartments

  Archway Court, Mountjoy Street’te yer alır. Şehir merkezine 10 dk., okula ise 25 dk. Mesafesinde bulunmaktadır. Okula otobüs yolculuğu ise 15-20 dk. mesafededir. Odalar oldukça ferah ve yüksek kalitededir. Her bir apartman 4 kişilik odadır. Oldukça donanımlı olan apartmanda 2 paylaşımlı banyo bulunur.

  Charleston Road Apartments

  Charleston Road, şehrin güneyinde yer alan Ranelagh’ta yer alır. Ranelagh, Dublin’in en canlı ve seçkin bölgesidir. Çoğunlukla öğrencilerin ve genç profesyonellerin yaşadığı bir kısımdır. Apart, şehir merkezine ve okula yaklaşık 30 dakikalık tramvay mesafesindedir. Charleston Road Apart, 19.yüzyıldan kalma bir binada bulunuyor. Aynı zamanda oldukça modern imkanlara sahip bir aparttır. Tek ve çift kişilik odalar sunar ve odalar özel banyoludur. Her birinde ortak bir oturma odası ve tam donanımlı mutfak bulunur. Evin arka tarafında bahçe bulunmaktadır, bu alan sosyalleşmek için çok uygundur. Ayrıca apartta araba ve bisikletler için de park alanı bulunuyor.

     

   

  Okul Foto Galeri

  Dublin Hakkında

  Okul Video Galeri

  İrlanda Hakkında

  Okul Nerede ?