Emerald Dublin İrlanda İngilizce Dil Okulu - İrlanda - Dublin

EMERALD DUBLIN İRLANDA İNGİLİZCE DİL OKULU

Dublin’de iki yetişkin okulu, 7 genç öğrenci merkezi ve İngiltere’de 2 genç merkeziyle İrlanda’nın en köklü butik okullarındandır. 45 kişilik akademik kadrosu ortalama 20 senelik öğretmenlik deneyime sahip kişilerdir.

1986 yılında Dublin’de kurulmuş olan The Emerald Cultural Institute dil okulu uzman kadrosuyla dünya çapında üne sahip bir okuldur. ISO 9001:2000 akrediteli okul olarak hedefi öğrencilere kaliteli bir eğitim sunmaktır.

Genel ve Profesyonel İngilizce kurslarını yıllardır uzman kadrosu ile başarıyla 40’tan fazla ülkeden öğrenciye sunan Emerald dil okulu, iki farklı merkezde eğitim vermektedir. TOEIC, TIE, Trinity ve Oxford Test of English yetkili sınav merkezi olan Emerald Cultural Institute’ün yetişkinler için dil eğitimi merkezleri Palmerston Park ve Merrion Square kampüsleridir.

Palmerston, şehir merkezine 5-6 dk. mesafede; sakin, güvenli ve yeşil bir bölgede bulunuyor. Stresten ve şehir hayatından uzak olması özellikleriyle öğrencilere dil eğitimlerine odaklanabilme imkanı sunuyor. Merrion Square kampüsü ise Dublin şehir merkezinin kalbinde yer alıyor. Dublin’in en popüler caddelerinden biri olan Grafton Street’e sadece yürüyüş mesafesindedir.

Konaklama İmkanları

Marino Institute of Education Yurdu

300’ün üzerinde öğrenciye ev sahipliği yapan bir yurttur. Odalar tek kişilik ve özel banyoludur. Her odada çalışma alanları bulunuyor. Tam donanımlı mutfak ve oturma odasına sahiptir. Çamaşırhane ve ücretsiz Wifi bulunuyor. Harika manzaralara sahip bahçeler, öğrenciler için vazgeçilmez bir alandır. Yurtta restoran ve kafeterya bulunmaktadır.

St Raphaela’s  Residence Yurdu

Yemek hizmeti yoktur. Odalar tek veya çift kişiliktir. Ortak mutfak ve ortak oturma alanı bulunur. Milltown Park ve Palmerston Park okullarına direkt tramvay yönündedir. Çamaşırhane bulunur.

 

   

 

Okul Foto Galeri

Dublin Hakkında

Okul Video Galeri

İrlanda Hakkında

Okul Nerede ?