CES Dublin İrlanda İngilizce Dil Okulu - İrlanda - Dublin

CES DUBLIN İRLANDA İNGİLİZCE DİL OKULU

CES Dublin dil okulu 30 seneyi aşan deneyimi ile oldukça güzel ve modern sınıflarda kaliteli bir öğretmen kadrosu ile eğitim vermektedir. İrlanda’daki yüksek kalitedeki dil okullarından biridir. Star Language School of Europe ve Language Travel Magazin’in ödüllerini almıştır ve bu ödüllerle 4 kez aday gösterilen tek okuldur. Okulun 4 adet merkezi bulunmaktadır. Bunlardan 3 tanesi İngiltere’de 1 tanesi İrlanda Dublin’de bulunmaktadır.

CES dil okulunda İrlanda’nın tarihi dokusu içinde modern olanaklardan yararlanarak eğitim alabilirsiniz. Ders sonrasında Dublin’in çeşitli aktivitelerine katılım sağlayabilirsiniz. Tiyatro, müze ve tarihi alanları gezebilirsiniz. CES dil okulu Trinity Üniversitesi’ne ve Dublin kalesine sadece bir dakika uzaklıktadır. Dublin şehrinde golf, ata binme ve tenis gibi çeşitli aktivitelere ulaşımınız oldukça rahattır. Toplu taşıma sistemi oldukça geniştir.

 

CES Dublin Dil Okulu’nun Sunduğu Olanaklar

* 25 adet sınıf

* 2 adet internet alanı

* Medya alanı

* Kütüphane

* Kafe

 

CES İrlanda Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

* Aile yanı konaklama

* Öğrenci yurdu

 

CES İrlanda Dil Okulu İngilizce Kurs Programları

* Genel ve yoğun İngilizce

* Profesyoneller için İngilizce

* Cambridge sınavlarına hazırlık kursları

* IELTS hazırlık kursları

* Öğretmenler için İngilizce

* 13-17 yaş arası yaz okulları

CES Dublin İrlanda İngilizce Dil Okulu için Kapsamlı Bilgi ve Okul kayıt işlemleri:

   

 

Bu Sayfada En Çok Arananlar

CES Dublin, CES Dublin İrlanda, CES İrlanda İngilizce eğitimi, CES İrlanda dil okulu, CES dil okulları, İrlanda’de eğitim, İrlanda eğitim, İrlanda’de dil eğitim,  İrlanda’de İngilizce dil kursları, Dublin Dil Okulları, Dublin hakkında, Dublin nerede, Dublin üniversite, Dublin Eğitim, yurtdışı İngilizce, İrlanda İngilizce, yurtdışı İngilizce dil okulları, İrlanda dil okulu, yurtdışı eğitim, yurtdışında İngilizce, İrlanda’de eğitim, İrlanda dil kursu, İrlanda vize, İrlanda öğrenci vizesi, İrlanda dil okullarına başvuru işlemleri, İrlanda Üniversite, İrlanda Staj, Dublin Sertifika, Programları, İrlanda Sertifika programları, İrlanda Şehirleri, İrlanda Dil Okulu Genel Bilgiler, Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

 

Okul Foto Galeri

Dublin Hakkında

Okul Video Galeri

İrlanda Hakkında

Okul Nerede ?