LAL Cape Town Güney Afrika İnglizce Dil Okulu - Güney Afrika - Cape Town

 

LAL kurulduğu günden bu yana İngiltere, Amerika, Malta ve Güney Afrika gibi ülkelerde çok sayıda merkeziyle kaliteli bir İngilizce eğitimi olanağı sunmaktadır. fırsatı sizi bulacaktır.

 

LAL GÜNEY AFRİKA İNGİLİZCE DİL OKULU CAPE TOWN MERKEZİ

Güney Afrika İngilizce öğrenmenin yanında kültürel olarak kendinizi geliştirebileceğiniz egzotik bir ortamdır. Bu ülkede modern ve geleneksel kültürü bir arada bulmanız mümkündür. Güney Afrika insanları son derece açık sözlü, cana yakın,  kibar ve arkadaş canlısı insanlardır. Eğitim süreciniz boyunca birçok pratik yapma

LAL Cape Town merkezi 1993 yılında kurulmuş ve 2007 yılında daha güzel ve geniş bir binaya taşınmıştır. 
Popüler Sea Point'in kalbinde yer alan merkez, V&A Kordon bölgesine, Table Mountain'ave şehir merkezine kısa bir sürüş mesafesindedir ve meşhur Clifton ve Camps Bay kumsallarına sadece beş dakika uzaklıktadır. 

Okulun 24 adet geniş sınıfı, büyük ekran uydu televizyonu bulunan konforlu bir öğrenci salonu, ücretsiz kablosuz internet erişimi; bilardo masaları, bar, yüzme havuzu, barbekü ve bahçe kısmını da içeren büyük bir eğlence alanı vardır. Sosyalleşme ve Aktiviteler Masası'nda günlük geziler için rezervasyon yaptırabilir, araç kiralayabilir ve civarda ilginizi çeken yerlerle ilgili bilgi alabilirsiniz.

LAL CAPE TOWN GÜNEY AFRİKA İNGİLİZCE DİL OKULU DÜZENLENEN PROGRAMLAR
► Genel İngilizce

LAL Cape Town'daki Genel İngilizce kursları, en fazla 10 öğrenciden oluşan sınıflarda haftada 20 İngilizce dersi sunmaktadır. Bu kurs türü, eğitim için seçilen yeri keşfetmek ve kültürle iç içe olmak isteyen öğrenciler için idealdir. Daha yoğun bir program, daha fazla bireysel ilgi ya da iş hayatıyla ilgili daha fazla ders görmek isteyenler için çeşitli ek ders seçenekleri mevcuttur.

 

Haftalık Ders Adedi  20
 İngilizce Düzeyi  Başlangıç-İleri
 Program süresi  1 – 50 Hafta
 En düşük katılım yaşı  16
 Sınıf Mevcudu  En fazla 12 kişi
 Başlangıç tarihi  Her Pazartesi
Ders süresi 50 dk

► Yoğun İngilizce

Yoğun İngilizce kursu, en fazla 10 kişilik sınıflarda haftalık 30 ders sunmaktadır. Bu kurs, günlük hayat koşullarında rahatça iletişim kurmak ve İngilizce'nin prensiplerini iyi bir biçimde anlamak isteyen öğrencilere yöneliktir. Öğrenciler, eğitimlerinin sonuna kadar aldıkları "hayatta kalma" İngilizcesi ve "günlük" İngilizce eğitimiyle iletişim becerilerini geliştirmenin yanı sıra kendi başına öğrenme ve özgüven seviyelerinde de daha yüksek bir noktaya vardıklarını fark edeceklerdir. Bu, dinleme ve konuşma becerilerini daha fazla geliştirme imkânı arayan öğrencilere yönelik yoğun bir kurstur.

 

Haftalık Ders Adedi  30
 İngilizce Düzeyi  Başlangıç-İleri
 Program süresi  1 – 50 Hafta
 En düşük katılım yaşı  16
 Sınıf Mevcudu  En fazla 12 kişi
 Başlangıç tarihi  Her Pazartesi
Ders süresi 50 dk

 

► Akademik Focus Diploma

24 hf eğitim + 2 hf tatil olmak üzere 26 hf süreli bir programdır..

Haftalık Ders Adedi  20+10
 İngilizce Düzeyi  Başlangıç-İleri
 Program süresi  24 Hafta
 Sınıf Mevcudu  En fazla 12 kişi
 Başlangıç tarihleri  
Ders süresi 50 dk
Program Ücreti 5995€

 

► Sınavlara Hazırlık Kursları

Genel İngilizce+IELTS Hazırlık Kursu : Eğer uzun dönemli eğitim hedefiniz Birleşik Krallık'ta, Güney Afrika'da, Avustralya'da veya Yeni Zelanda'da bir üniversiteye girmekse, IELTS sınavından yüksek bir not almanız gerekecektir. Sizlere üniversiteye gireceklerin ihtiyaç duyacakları makale yazma ve ders sırasında not alma gibi önemli becerilerin de verileceği, sabahları 20 ders Genel İngilizce, öğleden sonraları ise 10 ders IELTS hazırlığı odaklı olmak üzere 4 haftalık hazırlık kursundan oluşan bir eğitim sunmaktayız.


Genel İngilizce+TOEFL Hazırlık Kursu : Birçok üniversiteye ve başka yüksek eğitim kurumlarına başarıyla girmenin yolu yüksek bir TOEFL puanından geçer. Cape Town'daki merkezimizde aylık hazırlık kursları sunulmaktadır. İhtiyacınız olan TOEFL puanına ulaşmanız için özel sınav tekniklerine odaklanan bu 4 haftalık kurslar sabahları 20 adet Genel İngilizce dersinden, öğleden sonra ise TOEFL hazırlığına odaklanan 10 adet dersten oluşur.

 

Haftalık Ders Adedi 20 Genel İngilizce+
10 IELTS Hazırlık Kursu
 İngilizce Düzeyi Orta+
 Program süresi 4+ Hafta
 Sınıf Mevcudu 10 (İngilizce)
6 (Sınav)
 Başlangıç tarihleri Her ayın ilk Pazartesisi
Ders süresi 50 dk
Program Ücreti Haftalık 280€

 

LAL CAPE TOWN GÜNEY AFRİKA İNGİLİZCE DİL OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

LAL Cape Town Aile Yanı konaklama, Yurtta konaklama, Apart  ve hotelde konaklama seçenekleri sunmaktadır. Apart ve Hotel konaklama seçenekleri için bizi arayınız.

 
AİLE YANI KONAKLAMA :

Güney Afrikalı bir ev sahibiyle yaşama deneyimi edinmek ve düzenli olarak İngilizce pratiği yapmak isteyen öğrenciler için idealdir.

  • Ev sahibi aileler çocuklu bir anne baba, çocuksuz bir çift, çocuğu ile yaşayan bir anne ya da baba veya tek bir kişi olabilir.
  • Aileler okula yürüyüş mesafesinde toplu ulaşım araçlarla 1 saatlik yolculuğa kadar farklı uzaklıklarda olabilirler.
  • Aksi talep edilmekçe, genel kural olarak aynı aile aynı ana dil konuşan ikinci öğrenci yerleştirilmemektedir.

 

YURTTA KONAKLAMA

Kampus İçi Konaklama

Sea port’un sakin, huzurlu bir bölgesinde konumlanmıştır. Restoranlar, pub ve cafeler, alış veriş merkezleri kolay ulaşım mesafesindedir.

Standart Odalar

Standart odalar 3-6 yataklıdır ve yeni dekore edilmiş banyo, WC'ler paylaşımlı kullanıma açıktır.

Superior Odalar

Daha yetişkin olan ve daha rahat odaları tercih eden öğrencilere yönelik bu odalar binanın sessiz bolumlerindedir. Odalar banyolu, ön ödemeli kablosuz internet bağlantılı ve TV'lidir. Tek, Çift kişilik odalar bulunuyor.

 
Kampus Dışı Konaklama


Tek ve çift kişilik banyolu odalar. Paylaşımlı banyolu oda seçenekleri de mevcut. Sea Points'in güvenli bir bölgesinde konumlanmıştır, alışveriş merkezlerine, restoranlara, cafelere kolay ulaşım mesafesindedir.

______________________________________________________________________________________________________

 

LAL INTERNATIONAL İNGİLİZCE DİL OKULLARI

 LAL İNGİLTERE İNGİLİZCE DİL OKULLARI

 LAL Londra İngiltere İngilizce Dil Okulu
 LAL Torbay İngiltere İngilizce Dil Okulu

 LAL AMERİKA İNGİLİZCE DİL OKULLARI

 LAL Boston Amerika İngilizce Dil Okulu
 LAL Fort Lauderdale Amerika İngilizce Dil Okulu
 LAL GÜNEY AFRİKA İNGİLİZCE DİL OKULLARI  LAL Cape Town Güney Afrika İnglizce Dil Okulu
 LAL MALTA İNGİLİZCE DİL OKULU  LAL Malta İngilizce Dil Okulu

LAL Güney Afrika İngilizce Dil Okulu için Kapsamlı Bilgi ve Okul kayıt işlemleri: 

   

 

Bu Sayfada En Çok Arananlar

LAL Güney Afrika, LAL Güney Afrika İngilizce eğitimi, LAL Güney Afrika dil okulu, LAL dil okulları, Güney Afrika’da eğitim, Güney Afrika eğitim, Güney Afrika’da dil eğitim,  Güney Afrika’da İngilizce dil kursları, Güney Afrika Dil Okulları, Güney Afrika hakkında, Güney Afrika nerede, Güney Afrika üniversite, Güney Afrika Eğitim, yurtdışı İngilizce, Güney Afrika İngilizce, yurtdışı İngilizce dil okulları, Güney Afrika dil okulu, yurtdışı eğitim, yurtdışında İngilizce, Güney Afrika’da eğitim, dil kursu, Güney Afrika vize, Güney Afrika öğrenci vizesi, Güney Afrika dil okullarına başvuru işlemleri, Güney Afrika Üniversite, Güney Afrika Staj, Güney Afrika Sertifika, Programları, Güney Afrika Sertifika programları, Güney Afrika Şehirleri, Güney Afrika Dil Okulu Genel Bilgiler, Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Okul Foto Galeri

Cape Town Hakkında

Okul Video Galeri

Güney Afrika Hakkında

Okul Nerede ?