ILSC Melbourne Avustralya İngilizce Dil Okulu - Avustralya - Melbourne

ILSC MELBOURNE AVUSTRALYA  İNGİLİZCE DİL OKULU

 

ILSC Dil Okulları

ILSC Dil Okulları Amerika'da ILSC San Francisco ve ILSC New York; Kanada'da ILSC Toronto, ILSC Vancouver ve ILSC Montreal, Avustralya'da ILSC Sidney, ILSC Melbourne ve ILSC Brisbane okullarında kaliteli İngilizce eğitimi veriyor. ILSC Dil Okulları son yılların parlayan dil okulu olarak her geçen daha da popülerleşiyor.  O kadar ki, artık ILSC okullarında yer bulabilmek için erken kayıt yaptırmak önem kazanmaya başladı.

ILSC Melbourne Avustralya Dil Okulu

Melbourne Avustralya'nın en tarz şehri olarak adlandırılır. Bunu anlamak hiç de zor değildir. Melbourne renkli sanat ve kültür etkinlikleri, canlı müzik ve spor, dünya çapında moda merkezi oluşu ve dinamik gece hayatıyla bunu fazlasıyla hakediyor. Melbourne'de herkes istediği her şeyi bulabilir. Dünyanın en yaşanmak istenen şehirleri listesinde her zaman ilk sıralarda yer alır.

ILSC Melbourne, ILSC dil okulları içinde en yenisidir. ILSC Melbourne Southern Cross tren istasyonunun karşısındadır. Böylece Melbourne içi-dışı yolculuklarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Melbourne'un cazibe merkezlerine, cafelere, restorantlara, alışveriş merkezlerine yakındır.

  • Daha kolay iş bulmanızı sağlayacak Free Hob Club uygulaması bulunuyor.
  • Cafe Work Skill kursu ile Barista becerileri kazanabilme olanağı
  • Öğrenci dinlenme salonu
  • Mutfak
  • Kablosuz internet

 

ILSC MELBOURNE AVUSTRALYA DÜZENLENEN PROGRAMLAR

ILSC Melbourne Genel İngilizce Programı

Önemli Notlar:

  • Haftada 31 ders  (Yoğun) ve Akşam  kursu ( haftada 24 ders ) seçenekleri de bulunuyor.
  • Melbourne'de tanıdıkları olan  ya da konaklamalarını kendileri ayarlayacak öğrenciler Konaklama, Konaklama İşlem Ücreti, Karşılama ücretlerini göz ardı edebilirler.
  • ILSC Melbourne'de Farklı konaklama seçenekleri de bulunuyor.
  • Çalışma Hakkı: Eğitim alırken haftada 20 saat, tatillerde tam gün yasal çalışma hakkı bulunuyor. Aylık ort. 1500 AUD kazanılabilir.
  • SİZE ÖZEL BÜTÇELEME, ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK HİZMETİ: Buradaki hesaplamalara gereken özen gösterilmiş olmasına rağmen Temel amaç fikir vermektir. Size Özel Bütçeleme için lütfen EDUROTA ile iletişime geçiniz. Eğitim danışmanlarımız size özel bütçeleme seçeneklerini size seri olarak hazırlayacak, konuyla ilgili her türlü sorularınızı cevaplandıracaktır.

ILSC MELBOURNE SERTİFİKA / DİPLOMA PROGRAMLARI

 PROGRAM
 Certificate III Business
 Certificate IV Business
 Certificate IV International Trade
 Cert. III Business + Certificate IV International Business
 Cert. IV International Trade + Diploma of International Business
 Cert. III Business + Cert. IV + Diploma of International Business

 


ILSC İNGİLİZCE DİL OKULLARI

 ILSC Avustralya İngilizce Dil Okulları ILSC Sidney Avustralya İngilizce Dil Okulu
ILSC Melbourne Avustralya İngilizce Dil Okulu
ILSC Brisbane Avustralya İngilizce Dil Okulu
 ILSC Kanada İngilizce Dil Okulları ILSC Toronto Kanada İngilizce Dil Okulu
ILSC Vancouver Kanada İngilizce Dil Okulu
ILSC Montreal Kanada İngilizce Dil Okulu

 

 


Ücretsiz Danışmanlık: ILSC Melbourne Avustralya Kapsamlı Bilgi, Okul kayıt işlemleri için ILSC Temsilcisi EDUROTA YURTDIŞI EĞİTİM'e ulaşın:

        

 

Bu Sayfada En Çok Arananlar

ILSC Melbourne, ILSC Melbourne Avustralya, ILSC Avustralya İngilizce eğitimi, ILSC Avustralya dil okulu, ILSC dil okulları, Avustralya’da eğitim, Avustralya egitim, Avustralyada egitim,  Avustralyada ingilizce dil kursları, Melbourne Dil Okulları, Melbourne hakkında, Melbourne nerede, Melbourne üniversite, Melbourne Eğitim, Toronta dil kursu, yurtdışı İngilizce, Avustralya İngilizce, Avustralya İngilizce, yurtdışı ingilizce dil okulları, Avustralya dil okulu, yurtdışı eğitim, yurtdışında ingilizce, Avustralyada eğitim, Avustralya eğitim, Avustralya dil okullarına başvuru işlemleri, Avustralya Üniversite, Avustralya Staj, Avustralya Sertifika programları, Avustralya Şehirleri, Avustralya Dil Okulu Genel Bilgiler

Okul Foto Galeri

Melbourne Hakkında

Okul Video Galeri

Avustralya Hakkında

Okul Nerede ?