LSI New York Amerika İngilizce Dil Okulu - Amerika - New York City

 • OKUL FİYAT LİSTESİ
 • OKUL KAMPANYA
 •  

  LSI New York güzel ve tarihi bir binada yer almaktadır, ikonik Grand Central istasyonu yapan mimarlar tarafından tasarlanmış. Okul İngilizce öğrenmek için mükemmel bir yerdir, One World Trade Center binasına sadece blok uzakta, aşağı Manhattan'ın popüler ilçesinde. Dünyanın en muhteşem şehirlerinden birinde bizimle İngilizce dil kursu çalışın.

  Dil okulumuz, Manhattan'nın Battery Park ve the Hudson nehirine muazzam manzaraları sunan aydınlık ve ferah sınıflara sahiptir.Tesisler bilgisayar laboratuarı, toplantı odası, ücretsiz Wi-Fi mevcuttur; ve dinlenmeleri için bir öğrenci salonu. Amerikalı ve uluslararası öğrencilerle kaynaşmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm imkânlar mevcuttur. LSI New York, MCNY'de eğitim gören öğrencilerin yönlendirilebildiği ESL programlarından biridir. Başka bir deyişle, öğrenciler LSI'de eğitim görürken altı krediye kadar MCNY derslerine de kaydolabilir veya TOEFL puanı aranmaksızın MCNY'nin lisans ve lisans üstü programlarına geçiş yapabilir. MCNY'nin hızlandırılmış dersleri sayesinde öğrenciler, sadece bir yıllık bir çalışma ile işletme mastırını tamamlayabilir. Mevcut dersler hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın. LSI New York'a katılmak için en az 18 yaşında olmalısınız.

  LSI NEW YORK DÜZENLENEN PROGRAMLAR

  LSI NEW YORK GENEL İNGİLİZCE PROGRAMLARI

  • Genel İngilizce, Haftada 20 ders

  - Haftada 20 ders

  - 1 ders: 50 dakika

  - Her sınıfta maksimum 15 öğrenci

  - Haftalık ders saati: 16 saat 40 dakika

  - Kurs süresi: 1-50 hafta

  - Yaş 16+

  LSI Standart 20 Kursu: Dersler boyunca farklı gündelik durumlara göre iletişim becerilerinizi hızla geliştireceksiniz. Her gün göreceğiniz dersler şu alanları kapsayacaktır: dilbilgisi, sözcük bilgisi, telaffuz. Sonraki 2 derste şu alanlara odaklanacaksınız: konuşma, dinleme, okuma, yazma. Bu kursta bir ders kitabı kullanırsınız ve canlandırmalar, gerçek materyaller, gazeteler ve dergileri içeren çok çeşitli materyal ve alıştırmadan yararlanırsınız.

   

  • Yoğun İngilizce, Haftada 25 Ders

  - Haftada 25 ders

  - Başlangıç ile ileri seviyeler arası

  - Kurs süresi: 1-50 hafta

  - 1 ders: 50 dakika

  - Paz-Sal (6.5 ders), Çar-Cum (4 ders)

   

  • Yoğun İngilizce, Haftada 30 Ders

  - Haftada 30 ders

  - Maks. 15 öğrenci

  - Kurs süresi: 1-50 hafta

  - 1 ders: 50 dakika

  - Haftalık ders saati: 25 saat

  - Yaş 16+

  LSI Yoğun 30 kursu, kısa bir süre içinde oldukça fazla akıcılık kazanmanız için gereken tüm alanlara odaklanmaktadır. Bu kurs, yoğun şekilde ders görmek, dili ve ülkeyi kapsamlı olarak tanımak isteyen öğrenciler için uygundur. LSI Yoğun 30 kursuna katılan öğrenciler, sabahları Standart 20 için açıklanan derslerin aynısını görürler. Öğleden sonra sınıfları, akıcılık alıştırmaları ve geldiğiniz ülkenin kültürü ve gelenekleriyle ilgili kapsamlı konu işlemeleri sayesinde aldığınız eğitimi daha da güçlendirir ve öğrendiklerinizi pekiştirir. Çalışan ya da işinde kariyer planlayan ve bu nedenle İngilizce eğitimi görenler için bazı merkezlerimizde, Yoğun 30 kursunuzla birlikte öğleden sonraları alabileceğiniz LSI İş İngilizcesi Kursu imkanı sunmaktayız (lütfen okulla birlikte doğrudan kontrol edin). Öğrenciler ayrıca bu kursun bir parçası olarak sınava hazırlık kursları da alabilirler.

   

  • Akademik Yıl Kursu, Uluslararası Okul Yılı 20

  - Haftada 20  ders

  - Maks. 15 öğrenci

  - 1 ders: 50 dakika

  - Haftalık ders saati: 16 saat 40 dakika

  - Yaş 16+

  LSI Uluslararası Okul Yılı programı yeni bir dil öğrenmek, kendinizi yeni bir kültürün içinde bulmak ve tüm dünyadan arkadaşlar edinmek için mükemmel bir fırsattır.

   

  • Akademik Yıl Kursu , Uluslararası Okul Yılı Yoğun 25

  - Haftada 25 ders

  - Maks. 15 öğrenci

  - 1 ders: 50 dakika

  LSI Uluslararası Okul Yılı programı yeni bir dil öğrenmek, kendinizi yeni bir kültürün içinde bulmak ve tüm dünyadan arkadaşlar edinmek için mükemmel bir fırsattır.

   

  • Akademik Yıl Kursu , Uluslararası Okul Yılı Yoğun 30

  - Haftada 30 ders

  - Maks. 15 öğrenci

  - 1 ders: 50 dakika

  - Haftalık ders saati: 25 saat

  - 16 ya_ ve üzeri

  LSI Uluslararası Okul Yılı programı yeni bir dil öğrenmek, kendinizi yeni bir kültürün içinde bulmak ve tüm dünyadan arkadaşlar edinmek için mükemmel bir fırsattır.

   

  ► LSI NEW YORK AKADEMİK KURSLAR

  • Akademik İngilizce

  - Süre: 30 x 50 dakika (25 saat)*

  - Her sınıfta en fazla 15 öğrenci

  - Orta ile İleri seviyeleri arası

  - Kurs süresi: 4 - 48 hafta

  - Yaş: 16 veya üzeri

  - 25 saat/hafta

  Akademik İngilizce, genel İngilizce ile akademik becerileri ve sınav İngilizcesini bir araya getirir. Program normal dil bilgisi ve sözcük dağarcığı kontrollerini içerir, bu da öğrencilerin bir taraftan akademik okuma ve yazma becerilerini geliştirirken diğer taraftan bireysel dil ihtiyaçlarına odaklanmalarını sağlar. Bu, online eğitim sistemimiz olan E-LSI aracılığıyla sunulan özel, hedeflenmiş online kaynaklarla desteklenir.

   

  • GMAT & SAT hazırlık kursları (Genel 20 artı 5 ya da 10 bire bir dersler)

  LSI GMAT & SAT hazırlık seçenekleri ile size daha kısa sürede yüksek bir skor elde etmenize ve ihtiyaçlarınıza odaklanan nitelikli ve deneyimli eğitmen ile çalışacaksınız.

   

  • TOEFL Hazırlık Kursları

  TOEFL testi, İngilizce dünyasında uluslararası olarak tanınmakta, şirketler tarafından yüksek derecede kabul görmekte, ABD ve Kanada'daki kolejler ve üniversitelere kayıt için şart koşulmaktadır. LSI Yoğun 30 kursunun bir parçası olarak bu sınavlara hazırlık kursları sunmaktayız.

  - Dilbilgisi ve dil beceri üzerine haftada 20 ders

  - Haftada 10 ders ile çalışma becerileri ve sınav alıştırmaları üzerine odaklanılır

   

  ► LSI NEW YORK ÖĞRETMEN PROGRAMLARI

  Öğretmenlik için İngilizce (Standart 20 artı 5 ya da 10 bireysel ders)

  Başka diller konuşanlara yönelik bu kurs, öğrencilere İngilizceyi Yabancı bir Dil olarak öğretmeleri için gereken temel araçları sağlamaktadır.

  - Orta ile ileri seviyeler arası

  - Kişilere özel tasarlanır

  Kapsanan konular: Dil analizi; Ders planlama; okuma, yazma, dinleme, konuşma becerilerini öğretme; sınıf aktiviteleri; kaynak ve materyallerin kullanılması; öğrencilerin ihtiyaçlarını anlama; öğrencilerin hatalarını giderme.

   

  LSI NEW YORK İŞ İNGİLİZCESİ

  - Haftada 10 ders

  - LSI Yoğun 30 kursumuzda öğleden sonra seçeneği

  - Kurs süresi: 1-23 hafta

  - Orta ile İleri seviyeler arası

  - Her modül birbirinden ayrıdır ve bir hafta sürer

  - ISY programının bir parçası olabilir

  - Modül başlangıç tarihleri: Okul ile irtibat kurun

  - Öğrenciler her Pazartesi katılabilir

  - 16 ya ve üzeri

  İngilizce, iş dünyasının uluslararası dilidir. Bu nedenle, iş iletişim becerilerinizi güçlendirmeniz için özenle tasarlanmış olan özel bir modüler kurs geliştirdik. Sabahları LSI 30 Kursumuzda ders göreceksiniz. Öğleden sonraları ise Bankacılık, Borsa, Pazarlama, Reklam, İstihdam, Satış ve İş Görüşmeleri gibi konuları kapsayan iş modülleri üzerine çalışacaksınız. İlgi alanınıza giren özel modüller seçebilir ya da ileri seviyede iş İngilizcesi bilgisine sahip olmak için kursun tamamını alabilirsiniz.

   

  ► LSI NEW YORK BİRE BİR ÖZEL DERSLER

  - Haftada 10, 20, 30, 40 bireysel ders

  - Başlangıç ile İleri seviyeler arası

  - Kurs süresi: istenildiği kadar

  - 1 ders: 45 dakika (ABD ve Kanada’da 50 dakika)

  - Kurs başlangıcı: her Pazartesi

  - Minimum yaş: 16

  Bireysel eğitim, bir dili öğrenmenin en hızlı yoludur. İster genel, ister özel dil eğitimine ihtiyaç duyun, her kurs tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre tasarlanır ve ilerleme hızınıza göre ayarlanır. Belirli hedefleri ya da kısıtlı zamanı olanlar için mükemmel bir seçenektir. Yurtdışına iş seyahatine çıkmaya ya da yabancı bir dilde görüşme ve sunum yapmaya hazırlanan profesyoneller ve yöneticiler için oldukça uygundur. Uyumluluk ve esneklikle ilgili kazandığımız itibar, eğitmenlerinizin zaman içinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm gereksinimleri daima karşılayacağı anlamına gelmektedir.

   

  LSI NEW YORK MINI GRUP PROGRAMLARI

  - Haftada 20, 30 ders

  - Katılımcılar: maksimum 5

  - Minimum yaş: 19

  - Orta ile İleri seviyeler arası*

  - 1 ders: 45 dakika (ABD ve Kanada’da 50 dakika)

  - Kurs başlangıcı: her Pazartesi

  Bireysel ve interaktif bir eğitim tarzı istiyorsanız LSI Mini grup kursumuzu da dikkate almanız gerekir. Mini grup kursları genel dilbilgisi ve dil becerileri içerir. İş görüşmeleri, sunumlar ve toplantılara odaklanma oranı iş ve iş dışı durumlara göre belirlenmektedir.  Daha olgun öğrenciler için LSI Standart 20 ve Yoğun 30 kurslarına heyecan verici bir alternatiftir.

   

  LSI - LANGUAGE STUDIES INTERNATIONAL İNGİLİZCE DİL OKULLARI

  40 yılı aşkın süredir binlerce öğrenciye İngilizce dil eğitimi veren LSI - Language Studies International .İngilizce Dil Okullarının faalişye gösterdiği ülkelerden bazıları: LSI İngiltere, LSI Amerika, LSI Avustralya, LSI Yeni Zelanda, LSI Kanada.

   

  LSI NEW YORK İNGİLİZCE DİL OKULU

  LSI NEW YORK İNGİLİZCE DİL OKULU DÜZENLENEN PROGRAMLAR

  ► LSI New York Dil Okulu Genel / Yoğun İngilizce Programı

  Haftalık Ders Sayısı   20, 30              
  İngilizce Seviyesi  Az - İleri  
  Program Süresi  2 - 23 hafta
  En Küçük Katılım Yaşı  16 
  Max. Sınıf Mevcudu  15
  Ders Süresi  50 dakika
  Program Başlangıç Tarihi  Her hafta

   

  ► LSI New York Dil Okulu Akademik Semester / Yıl Programı (Uluslararası Okul Yılı)

  İngilizce ve kariyer hedeflerinize ulsaşmanızı sağlamak için İngilizce gelişiminiz düzenli görüşmelerle kontrol edilir. LSI New York Akademik Yıl Programları 24 haftada 48 haftaya kadar düzenlenir.

   Haftalık Ders Sayısı  20, 24, 30
   İngilizce Seviyesi  Az - İleri
   Program Süresi  24, 30, 36, 48 Hafta
   En Küçük Katılım Yaşı  16
   Sınıf Mevcudu  15
   Ders Süresi  50 dakika
   Program Başlangıç Tarihi  Her hafta

   

  LSI New York Dil Okulu IELTS /Programı

  LSI New York'da haftada 30 ders yoğun İngilizce programını tercih ederek öğleden sonraları IELTS Programına devam edebilirsiniz.

   Haftalık Ders Sayısı  30 (20  ders Genel + 10 ders IELTS)   
  İngilizce Seviyesi  Orta ve üzeri
  Program Süresi  4 - 8 hafta
  En Küçük Katılım Yaşı  16
   Ders Süresi 50 dakika
  Program Başlangıç Tarihi  Her hafta

   

  ► LSI New York Dil Okulu TOEFL Programı

  LSI New York'da haftada 30 ders yoğun İngilizce programını tercih ederek öğleden sonraları TOEFL Programına devam edebilirsiniz..

   Haftalık Ders Sayısı  30 (20  ders Genel + 10 ders IELTS)   
  İngilizce Seviyesi  Orta ve üzeri 
  Program Süresi  4 - 8 hafta
  En Küçük Katılım Yaşı  16
   Ders Süresi 50 dakika
  Program Başlangıç Tarihi  Her hafta

   

  ► LSI New York Dil Okulu İş İngilizce Programı

  LSI New York'da haftada 30 ders yoğun İngilizce programını tercih ederek öğleden sonraları iş İngilizcesi Programına devam edebilirsiniz.

   Haftalık Ders Sayısı  30 (20  ders Genel + 10 ders IELTS)   
  İngilizce Seviyesi  Orta ve üzeri 
  Program Süresi  4 - 8 hafta
  En Küçük Katılım Yaşı  16
   Ders Süresi 50 dakika
  Program Başlangıç Tarihi  Her hafta

   

  LSI NEW YORK DİL OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

   LSI New York Aile Yanı Konaklama

   

   LSI New York Residential Konaklama

  LSI İNGİLİZCE DİL OKULLARI

   LSI İngiltere İngilizce Dil Okulları  - LSI Brighton İngiltere İngilizce Dil Okulu
   - LSI Cambridge İngiltere İngilizce Dil Okulu
   - LSI Londra Central İngiltere İngilizce Dil Okulu
   - LSI Londra Hampstead İngiltere İngilizce Dil Okulu
   LSI Amerika İngilizce Dil Okulları  - LSI New York Amerika İngilizce Dil Okulu
   - LSI Boston Amerika İngilizce Dil Okulu
   - LSI San Diego Amerika İngilizce Dil Okulu
   - LSI San Francisco Berkeley California Amerika İngilizce Dil Okulu
   LSI Avustralya İngilizce Dil Okulları  LSI Brisbane Avustralya İngilizce Dil Okulu
   LSI Yeni Zelanda İngilizce Dil Okulları  - LSI Auckland Yeni Zelanda İngilizce Dil Okulu
   LSI Kanada İngilizce Dil Okulları  - LSI Toronto Kanada İngilizce Dil Okulu
   - LSI Vancouver Kanada İngilizce Dil Okulu

  LSI New York Amerika İngilizce Dil Okulu için Kapsamlı Bilgi ve Okul kayıt işlemleri: 

     

   

  Bu Sayfada En Çok Arananlar

  LSI New York, LSI New York Amerika, LSI Amerika İngilizce eğitimi, LSI Amerika dil okulu, LSI dil okulları, Amerika’da eğitim, Amerika eğitim, Amerika’da dil eğitim,  Amerika’da İngilizce dil kursları, New York Dil Okulları, New York hakkında, New York nerede, New York üniversite, New York Eğitim, yurtdışı İngilizce, Amerika İngilizce, yurtdışı İngilizce dil okulları, Amerika dil okulu, yurtdışı eğitim, yurtdışında İngilizce, Amerika’da eğitim, Amerika dil kursu, Amerika vize, Amerika öğrenci vizesi, Amerika dil okullarına başvuru işlemleri, Amerika Üniversite, Amerika Staj, New York Sertifika, Programları, Amerika Sertifika programları, Amerika Şehirleri, Amerika Dil Okulu Genel Bilgiler, Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

  Okul Foto Galeri

  New York City Hakkında

  Okul Video Galeri

  Amerika Hakkında

  Okul Nerede ?